KojceZnaleziono 9 produkty.

Kojce
Kojce dla dzieci to zarówno bezpieczeństwo dziecka jak i kolejny krok w jego rozwoju. W kojcu dziecko uczy się wykorzystywać przestrzeń wypełnioną zabawkami oraz wspomaga naukę wstawania i chodzenia. Kojec dziecięcy pomaga dziecku oswoić się z momentami gdy zostaje samo kiedy wychodzimy zrobić coś w innym pokoju czy przygotować posiłek w kuchni. Kojce dla dzieci dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty renomowanych firm. Do wyboru mamy również kojce, które łączą funkcję kojca i łóżeczka mobilnego.

Kojce dziecięce i niemowlęce to produkty pozwalające na zabawę dzieci w komfortowych warunkach i oszczędzające nam czas jaki mamy do zagospodarowania. Dzięki odpowiedniej budowie i wyposażeniu kojca maluszek może w zabawie bezpiecznie rozwijać swoją sprawność fizyczną i manualną. Lekka mobilna konstrukcja kojców pozwala na swobodne przenoszenie i transportowanie w zależności od naszych potrzeb dzięki czemu możemy je oraz dziecko zabrać ze sobą aby mogły się bawić wszędzie tam, gdzie jesteśmy.

Kojce dla dzieci występują w dwóch rodzajach - kojce drewniane lub kojce z siatki podobne wyglądem do łóżeczek turystycznych. Kojec przeznaczony jest dla dzieci, które zaczynają się samodzielnie poruszać. Można kupić go już dla dziecka 4-5 miesięcznego i stopniowo oswajać go z nowym otoczeniem. Kojce dziecięce to centra zabawy dla dzieci i ich ulubione place zabaw. Wszystkie kojce można wyposażyć w pałąki zabawkami, karuzelę z pozytywką oraz wstawić do nich maty edukacyjne i wypełnić zabawkami.

Opinie o Agusia24.pl w Okazje.info
Pobieranie danych...

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Opinie o Agusia24.pl w Okazje.info