Butelki dla niemowlątZnaleziono 55 produkty.

Butelki dla niemowląt
Butelki dla niemowląt - posiadamy butelki do karmienia wybranych renomowanych firm, szklane, plastikowe, klasyczne, antykolkowe i samosterylizujące, a nawet z czujnikiem ciepła. Nasze butelki do karmienia niemowląt są bezpieczne i posiadają atesty lub certyfikaty. Wszystkie butelki dla niemowląt można myć lub sterylizować przy pomocy akcesoriów dostępnych w naszym sklepie.

Po zakończeniu karmienia piersią potrzebna jest butelka dla niemowlaka ze smoczkiem. Jaką butelkę do karmienia wybrać? Na początku dla noworodka wystarczą dwie małe butelki do karmienia o pojemności 120-150ml, które później można używać do podawania dziecku płynów do picia - wody z glukozą czy soków owocowych. 4-6 miesięcznemu niemowlakowi mleko podaje się już w ilości 180ml lub 220ml na jedno karmienie, a starszemu dziecku już zupki i posiłki z butelek minimum 250ml do 350ml. Plastikowe butelki dla niemowląt można wymieniać mniej więcej co 3 miesiące.

System odpowietrzania i swobodnego przepływu płynów to najnowsza technologia, którą stosują obecnie prawie wszyscy więksi producenci. Butelka antykolkowa dla niemowlaka uniemożliwia połykanie powietrza przez dziecko i w ten sposób zapobiega powstawaniu uciążliwych kolek. Polecamy szczególnie butelki antykolkowe ze smoczkami zakrzywionymi z odpowietrzaniem, lub dynamicznymi, które zapobiegają połykaniu powietrza przez dziecko podczas picia i jednocześnie zapobiegają kolce. Smoczki do butelek mają zróżnicowane szybkości przepływu pokarmu - z naszej oferty można dobrać odpowiedni smoczek dla dziecka.

Przy karmieniu butelką należy zadbać i właściwą pozycję niemowlaka, aby była wygodna dna dziecka i dla nas i jednocześnie zminimalizować możliwość krztuszenia. Dziecko będzie dobrze się czuło przytulone do brzucha, skierowane nieznacznie w naszą stronę. Głowę należy trzymać wyżej niż resztę ciała. Niemowląt nie należy karmić butelką w pozycji leżącej, ponieważ łatwo wtedy o zakrztuszenie się dziecka.

Podkategorie


Opinie o Agusia24.pl w Okazje.info
Pobieranie danych...

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Opinie o Agusia24.pl w Okazje.info