ŁóżeczkaZnaleziono 35 produkty.

Łóżeczka
Łóżeczka dla dzieci i niemowląt - spokojny i bezpieczny sen naszych niemowląt to podstawa zdrowego rozwoju dziecka. W ofercie mamy łóżka dla dzieci i niemowląt stacjonarne, mobilne oraz turystyczne renomowanych producentów dla których spokojny sen niemowlaka i rodziców jest najważniejszy. Są one trwałe, stabilne i funkcjonalne. Łóżeczko dla dziecka z zamontowaną karuzelą, pozytywką lub pałąkiem z zabawkami i wypełnione zabawkami zajmie uwagę dziecka na długi czas i pomoże uspokoić je do snu.

Łóżeczka dla niemowląt wykonane są z bezpiecznych i nieszkodliwych materiałów, pokryte neutralną farbą. Mają możliwość regulacji wysokości oraz różne poziomy położenia materaca. Te wielofunkcyjne, regulowane łóżeczka rosną wraz z dzieckiem. Najpopularniejsze są łóżeczka tradycyjne ze szczebelkami. Polecamy szczególnie łóżeczko dla niemowlaka z zamontowanymi kółkami, które zdecydowania ułatwiają przemieszczanie się z łóżeczkiem po domu oraz baldachimem, który ochroni dziecko przed bezpośrednim światłem żarówek lub przeciągiem.

Ponieważ łóżeczko dla niemowląt pełni niezwykle istotną rolę w ich rozwoju i podczas pielęgnacji, nasze łóżeczka dla dzieci posiadają odpowiednie atesty i wykonane są z materiałów spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Łóżeczka posiadają unikalne wzornictwo i umożliwiają skomponowanie całego pokoju dziecięcego wraz z innymi mebelkami z naszej oferty. Opcjonalnie posiadają wyjmowane szczebelki, kółka z hamulcami, stelaże na baldachim i baldachimy oraz inne dodatki - zamówienie łóżeczka zalecamy uzupełnić o odpowiednio dobrane ergonomiczne materace, poduszki-kliny, ochraniacze na szczebelki lub pościele.

Drewniane łóżeczka dla niemowląt występują w dwóch standardowych wymiarach: 120x60cm oraz 140x70cm. Taka powierzchnia zapewnia maluchom wystarczają swobodę ruchów oraz poczucie bezpieczeństwa.

Opinie o Agusia24.pl w Okazje.info
Pobieranie danych...

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Opinie o Agusia24.pl w Okazje.info